R.4.P.1.D. & Lav Drinkers - zajednichki forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R.4.P.1.D. & Lav Drinkers - zajednichki forum!

wellcome - dobrodoshli
 
HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 moramo se pokazati!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
samar>4bf

samar>4bf


Posts : 55
Join date : 2007-12-09
Age : 35
Location : na clan mill

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 3:49 pm

od naseg klana i igarca ocekujem samo timsku igru.....
nije bitno kolko smo dobri,ovo ce nam biti i prva liga do sada moramo se pokazati imamo solidan tim.
da,imamo konkurenciju,daj bre da ih pokidamo tamo,mozda neko od vas dobije admina na koji mesec,mozda ce vas to zainteresovati a
Back to top Go down
Comi




Posts : 15
Join date : 2007-12-10

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 10:24 pm

Ma ja igram samo po pare Smile
Shala naravno Very Happy
Back to top Go down
samar>4bf

samar>4bf


Posts : 55
Join date : 2007-12-09
Age : 35
Location : na clan mill

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:06 pm

ocu da stignemo do finala,mislim da tolko mozemo jel tako jaki smo osrednje sigurno.
a ako dodjemo do finala mozemo i da pobedimo heh jeli
Back to top Go down
Comi




Posts : 15
Join date : 2007-12-10

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:35 am

Jaci su nas samo Mozda CHAD a sve osatle mozemo da pobedimo
Back to top Go down
samar>4bf

samar>4bf


Posts : 55
Join date : 2007-12-09
Age : 35
Location : na clan mill

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:08 am

comi ja sam sad u zadnje vreme nervozan i nisam za salu,imam probleme neke
ti kao da si stvoren da me zajebavas,kakv bre chad,nobare svi do jednog
Back to top Go down
S4ndz4KY




Posts : 28
Join date : 2007-12-09

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 11:22 pm

ahahah samar nisam imao kredita tj i dalje nemam da ti odgovorim igrao bih rado sa vama ali nemamo vremena jbg nema veze i onako cemo da se vidimo u grupi smo za turnir pa cem oda sredimo nesto lol! lol!
Back to top Go down
samar>4bf

samar>4bf


Posts : 55
Join date : 2007-12-09
Age : 35
Location : na clan mill

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 12:02 am

dobro sajo da....nemoj da nas ponizavas!
nije ti fora tebra,a one slike sto si stavio brate stvarno nije u redu-mislim da nije u redu
Back to top Go down
samar>4bf

samar>4bf


Posts : 55
Join date : 2007-12-09
Age : 35
Location : na clan mill

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 1:54 pm

ma kurac od svega,imamo dokaze lag nas je zajebo zesce.
mene i kolanija mogli ste i videti jebeni sbb njana selju srednja a zalost
e a kad sam znao da ce nesto da mi se desi u picku lepu materinu,jaooooooo
Back to top Go down
Comi




Posts : 15
Join date : 2007-12-10

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:28 pm

Ne zaboravi i da je i meni lagovalo Twisted Evil
Back to top Go down
S4ndz4KY




Posts : 28
Join date : 2007-12-09

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 5:55 pm

Samar jesu li dobri ovi TONBE jer ako njih pobedimo pusticemo vas da nas pobedite tamo da prodjete dalje moramo da se pomognemo Very Happy:D:D to je cisto da se ne brinete ali ako su dobri onda ce uA V LAV drinkers biti cw za prolazak dalje Very Happy:D ziveli vi meni a jbt CS i skinuo sam onu sliku to je bila samo sala Very Happy:D:D
Back to top Go down
Comi




Posts : 15
Join date : 2007-12-10

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 12:45 am

Ovako ljudi su jako dobri ti TONBE
Mi igramo u subotu u 19:00 train sa Silom tako da ako izgubimo ispadamo
A ako ih je uA pobedila i mi cemo
A ako mi bude lagovalo oticicu tamo u taj net i zapalicu ih tako da necu imati interneta ali cu biti mirne duse lol!
Back to top Go down
S4ndz4KY




Posts : 28
Join date : 2007-12-09

moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 3:16 pm

Ma videcete likovi nisu losi kad su CT e vec kad su T izgleda kao da imaju vise problema jer smo svaki napad znali gde su sami su se otkrivali i evo vam koju sam ja taktiku koristio kad smo bili ct idemo 4 zajedno po mogucnosti i 5 ccc jes zeznuto ali je upalilo.
SRECNO MOMCI I NEKA VAM IGRA SNAKE POSTO MI SE CINI DA PROSLU NIJE IGRAO !!!!!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





moramo se pokazati!! Empty
PostSubject: Re: moramo se pokazati!!   moramo se pokazati!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
moramo se pokazati!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
R.4.P.1.D. & Lav Drinkers - zajednichki forum! :: Lav drinkers Klan :: Mecevi Klana-
Jump to: