R.4.P.1.D. & Lav Drinkers - zajednichki forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R.4.P.1.D. & Lav Drinkers - zajednichki forum!

wellcome - dobrodoshli
 
HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 dobili SiLA...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
samar>4bf

samar>4bf


Posts : 55
Join date : 2007-12-09
Age : 35
Location : na clan mill

dobili SiLA... Empty
PostSubject: dobili SiLA...   dobili SiLA... Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 6:18 am

i da...dobili smo ekipu sila mogu reci da nisu nimalo losi nimalo losi za nas,drago mi je sto nije bilo prepiranja oko toga da neko ima citove ili tako nesto.
posle glupog poraza tacnije predaje protiv tonbe klana zbog velikom pinga sad smo se vratili...svaka cast nama i njima
komentari:kao terori lepa organizacija cak sta vise bolja i od nase.kao ct opustili su se puno i to je dovelo do pobede lava od 14 prema 1 dok smo bili terori...awp su vise nego dobri
Back to top Go down
S4ndz4KY




Posts : 28
Join date : 2007-12-09

dobili SiLA... Empty
PostSubject: Re: dobili SiLA...   dobili SiLA... Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 12:43 pm

ccc cestitam ja sam sudio mec a bila je jedna prozivka hanibala kada je rekao da su citeri i to je ujedno jedina prozivka na mec-u obe ekipe su koristili team speak tako da say-a i team say-a nije ni bilo !!!!!
Back to top Go down
samar>4bf

samar>4bf


Posts : 55
Join date : 2007-12-09
Age : 35
Location : na clan mill

dobili SiLA... Empty
PostSubject: Re: dobili SiLA...   dobili SiLA... Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 5:19 pm

hvala sajo hehe
e nemam kredita jebote i kako vi sa tonbe jeste ih...
Back to top Go down
S4ndz4KY




Posts : 28
Join date : 2007-12-09

dobili SiLA... Empty
PostSubject: Re: dobili SiLA...   dobili SiLA... Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 6:03 pm

Igramo veceras vidim da ima Fica problem sa nasim klanom e pa dacu mu ja uspeo sam usranog ExtasY-a da zajebavam pa mogu i Ficu !!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





dobili SiLA... Empty
PostSubject: Re: dobili SiLA...   dobili SiLA... Icon_minitime

Back to top Go down
 
dobili SiLA...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
R.4.P.1.D. & Lav Drinkers - zajednichki forum! :: Lav drinkers Klan :: Rezultati Meceva-
Jump to: